Prečo Trenčín?

Športové centrum M-Šport

M-šport vznikol v roku 2002 ako multifunkčný športový areál, so základnou koncepciou vytvorenia profesionálneho bedmintonového a florbalového športoviska. Vo svojej kategórií je to výnimočný objekt, ktorý bol financovaný zo súkromných zdrojov. Viac: www.msport.sk

Miesto kempu

M-šport sa nachádza v lokalite nazývanej Ostrov, ktorá je iba pár minút chôdze od centra mesta a predsa v pokojnom prostredí vhodnom na aktívny či pasívny šport, relax a oddych. Kľudnú atmosféru tohto trávnatého prostredia dotvára rieka Váh, ktorej ochranná hrádza tu vytvorila promenádu obľúbenú u chodcov, cyklistov a korčuliarov.

SALMING FLOORBALL CAMP – TRENČÍN

Florbalové tréningy

M-Šport disponuje skvelými florbalovými podmienkami. K existujúcej hale boli pristavané kompletne nové špecializované florbalové ihriská. Podlaha je odpružená a materiál povrchu je guma, čo je najvhodnejší povrch pre florbal. Ideálne na trénovanie streľby, techniky a prihrávok. Deň na Salming Floorball Campe je zložený z dvoch florbalových tréningov v hale a jedného kondično pohybového tréningu. Ostatný čas nám zostáva na stravu, oddych a mimoflorbalové aktivity, ako sú napríklad návšteva hradu, dračie lode, tarzánia, bedminton, bowling, squash, stolný tenis, kúpalisko a podobne. Každý rok sa snažíme, aby bol niečim iný a výnimočný, tomu prispôsobujeme aj mimo florbalové aktivity.

Ubytovanie

Je vzdialený 200m od tréningovej haly. V ubytovacej časti je 9 dvojlôžkových, 4 trojlôžkové izby a 2 apartmány. Celková ubytovacia kapacita hotela v rátane prístelkov je 41 lôžok. Každá izba má predsieň, vlastné sociálne zariadenie s kúpeľňou. Súčasťou izby je aj TV a bezplatný prístup k Wi-Fi. Pre návštevníkov hotela je pripravené wellness centrum s vírivým bazénom, saunou, relaxačnou miestnosťou a v ponuke sú tiež masérske služby.

Strava

Stravovanie bude priamo v Športovom centre M-Šport, v reštaurácii s nádhernou trávnatou terasou. Kapacita reštaurácie je 150 ľudí. Reštaurácia počas celého pobytu poskytuje za príplatok stravu aj mimo spoločného stravovania. Spoločné stravovanie je pre denných účastníkov len formou obedu.

Mimo florbalové aktivity

Salming Floorball Camp nie je iba o florbale a drine, ale voľné chvíle si spríjemňujeme rôznymi mimo florbalovými aktivitami. Hlavnými organizátorkami voľného času sú naše pôvabné animátorky, ktoré sa účastníkom venujú hneď ako sa dotrénuje. Vždy sa snažíme spraviť program čo najzaujímavejší a dpĺňať ho každý rok novými aktivitami. V minulých ročníkoch sme spolu zažili napríklad rôzne spoločenské hry, dračie lode, návštevu hradu, autogramiády známych slovenskách hokejstov, besedu s olympíjskym víťazom v boxe, tarzániu, vodnobalónovú vojnu, kúpanie, lukostreleckú vojnu a v neposlednej rade kempovú olympiádu, bedminton, squash, bowling, stolný tenis atď.